INFORMACJE

 • Laco - Centrum TV - SAT

  Laco - Centrum TV - SAT
  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek-Piątek
  9:00 16:00
Wzmacniacze TV Jest 28 produktów.

Wysokiej jakości wzmacniacze antenowe

Prowadzimy sprzedaż sprzętu dedykowanego do instalacji indywidualnych lub niewielkich instalacji zbiorczych. Jak sama nazwa sugeruje, wzmacniacze antenowe pomogą ci wzmocnić sygnał telewizji naziemnej DVB-T2. Szeroki asortyment pozwoli bez problemu dopasować komponent do posiadanego już wyposażenia. Choć dostępne w naszej ofercie wzmacniacze antenowe zostały wyprodukowane przez różne marki, szczególnym uznaniem cieszą się modele TERRA. Produkty litewskiej firmy charakteryzują się przede wszystkim niską awaryjnością. Pozwala to na korzystanie z urządzeń, jakimi są silne wzmacniacze antenowe, przez wiele lat. Decyduje to o ich popularności. Każdy, kto zaopatrzy się we wzmacniacz antenowy DVB-T2, będzie mógł się cieszyć wysoką jakością dźwięku i obrazu. Znajdziesz u nas wiele różnych modeli. Niezależnie od tego, czy szukasz urządzenia, jakim jest wzmacniacz antenowy wewnętrzny, czy zewnętrzny z pewnością uda Ci się znaleźć odpowiedni wariant. Wszystkie wyróżniają się solidnością oraz wytrzymałością. Jeśli potrzebujesz wzmacniacza antenowego DVB-T2 zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i ich parametrami. Z pewnością każdy dopasuje coś do indywidualnych preferencji.


Wzmacniacz do anteny tv

jest to urządzenie pozwalające na wzmocnienie sygnału odbieranego przez antenę telewizyjną.
Wzmacniacze dzielimy ze względu na miejsce montażu na zewnętrzne i wewnętrzne.

Te zaś dzielą się na:

Wzmacniacz zewnętrzny:

 • dopuszkowy - montowany jest w tzw. puszce anteny. Zastępuje on wtedy symetryzator, a napięcie podawane jest za pomocą kabla antenowego podłączonego do zasilacza poprzez seperator.
 • przelotowy - jest to wzmacniacz który montuje się na przewodzie antenowym pomiędzy anteną a odbiornikiem. Najkorzystniej jest zamontować go jak najbliżej anteny DVBT. Dzięki temu nie są wzmacniane szumy powstające w kablu antenowym i inne zewnętrzne zakłócenia. We wzmacniaczu przelotowym, tak samo jak w dopuszkowym, potrzebujemy zasilacza z seperatorem.
 • masztowy - jest to urządzenie montowane przy antenie, czemu też zawdzięcza swoją nazwę. Zasada działania jest podobna do innych wzmacniaczy zewnętrznych, także potrzebuje zasilania 12v.

Wzmacniacz wewnętrzny:

 • budynkowy - nadają się do bardziej rozbudowanej struktury zawierającej nawet do kilkudziesięciu odbiorników. Często zatem są stosowane w instalacjach zbiorczych. W większości przypadków posiadają wejście VHF i UHF, charakteryzują się dużym wzmocnieniem oraz możliwością jego regulacji poprzez zastosowanie potencjometrów regulujących wzmocnienie. Montowane są zazwyczaj wewnątrz budynku, a zasilany jest w większości przypadków bezpośrednio z sieci 230 V, gdyż posiada wbudowany zasilacz.
 • abonencki - jest to wzmacniacz bardzo podobny do budynkowego, jednak zazwyczaj wykorzystywany do mniejszych instalacji w domkach jednorodzinnych gdzie odbiorników jest znacznie mniej. Zasilanie odbywa się poprzez zewnętrzny zasilacz 12 V lub wbudowany — w zależności od modelu wzmacniacza.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Śledź nas na Facebooku