INFORMACJE

  • Laco - Centrum TV - SAT

    Laco - Centrum TV - SAT
    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek-Piątek
    9:00 16:00

Tuner dekoder OPTIBOX nGEN H.265

A9131

Nowy produkt

dofinasowanie

DVB-T/T2, H.265/HEVC, Dolby E-AC-3

Więcej szczegółów

Ten produkt można kupić za pobraniem

109,61 zł brutto

Więcej informacji

Tuner dekoder OPTIBOX nGEN H.265

Urządzenie wyposażone zostało w szereg praktycznych funkcji, numeryczny wyświetlacz i przyciski umieszczone na przednim panelu, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Tuner odbiera kanały nadawane w cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2 w technologii kodowania obrazu HEVC (H.265/MPEG-H) oraz H.264/MPEG-4 z dźwiękiem Dolby E-AC-3. Oznacza to, że z tym urządzeniem będziesz mógł odbierać kanały TV w nowym standardzie bez konieczności wymiany telewizora. Tuner ten jest jednym z najlepszych rozwiązań pozwalających użytkownikom starszych telewizorów wyposażonych w głowicę naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T MPEG-4/H.264 na odbiór w standardzie DVB-T2 HEVC (H.265/MPEG-H).

Wysoka jakość obrazu

Odbiornik obsługujący najnowszy standard kompresji wideo - H.265/HEVC. Odbiornik telewizji naziemnej umożliwia krystalicznie czysty, wolny od zakłóceń odbiór obrazu. Wystarczy do tego telewizor oraz antena DVB-T. Wbudowany dekoder dźwięku E-AC-3 (Dolby Digital Plus) gwarantuje odbiór fonii na telewizorze. Urządzenie odbiera programy telewizyjne nadawane w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p.

Uniwersalne złącza

Tuner można podłączyć do każdego rodzaju telewizora dzięki złączu HDMI i tradycyjnemu złączu EURO. Dekoder wyposażony jest w bardzo czułą głowicę. Wskaźniki ustawienia sygnału umożliwiają prawidłowe ustawienie anteny. Urządzenie daje możliwość zasilania wzmacniacza antenowego przez dekoder napięciem 5 V. Co więcej, dzięki zaawansowanym funkcjom multimedialnym i złączu USB, użytkownik może oglądać filmy, przeglądać zdjęcia oraz słuchać

Programowalny pilot zdalnego sterowania

W zestawie z dekoderem znajduje się pilot, który można zaprogramować do sterowania podstawowymi funkcjami telewizora. Funkcja ta jest obsługiwana przez większość telewizorów LCD. Pilot jest zasilany 2 szt. baterii AAA, dołączonymi do zestawu.

Funkcja PVR / Timeshift

Dekoder jest wyposażony w funkcję PVR (Personal Video Recorder) i daje możliwość nagrywania programów na podłączonej do dekodera pamięci lub dysku USB. Funkcja timera pozwala na ustawienie włączenia dekodera i nagrywania programu w wybranym czasie.
Funkcja Timeshift umożliwia zatrzymanie bieżącego odtwarzania programu i wznowienie jej w późniejszym terminie.

Przewodnik po programach EPG

Dekoder posiada funkcję elektronicznego przewodnika po programach, który wyświetla na ekranie telewizora aktualnie nadawany program, a także program telewizyjny na kolejne godziny i dni.
Funkcja OSD pozwala na ustawienie czasu wyświetlania informacji o programie bieżącym przez 1-10 s, a także ustawienie poziomu przezroczystości informacji ekranowej.

Lista kanałów

Obsługa dekodera jest łatwa i umożliwia zarówno automatyczne, jak i ręczne dodawanie kanałów. Wygodna jest także funkcja dodawania kanałów do listy ulubionych, aby mieć do nich szybszy i łatwiejszy dostęp.

Dekoder pozwala na odbiór kanałów radiowych. Nie obsługuje radia cyfrowego DAB+.

Inne, przydatne funkcje urządzenia:
- Blokada rodzicielska dla kanałów i menu
- Obsługa napisów i teletekstu
- Szybkie przełączanie programów
- Aktualizacja oprogramowania przez USB

Zawartość opakowania:
- Tuner
- Pilot
- Baterie
- Instrukcja obsługi

2 lata gwarancji producenta

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku