INFORMACJE

  • Laco - Centrum TV - SAT

    Laco - Centrum TV - SAT
    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek-Piątek
    9:00 16:00

Tuner WIWA MINI LED

A9139

Nowy produkt

dofinansowanie

DVB-T/T2, H.265/HEVC, Digital Sound DVB-T/T2

Więcej szczegółów

Towar dostępny w magazynie

Ten produkt można kupić za pobraniem

119,78 zł brutto

126,08 zł brutto

Więcej informacji

Tuner H.265 MINI LED

TUNER DRUGIEJ GENERACJI

Tuner z serii H.265 w wersji MINI LED dzięki bardzo małej obudowie daje możliwość dyskretnego ukrycia z tyłu telewizora. Model rozszerzony o wyświetlacz WHITE LED.

Poznaj Wiwa Mini LED - kliknij w link, aby zobaczyć recenzję dekodera

MOŻLIWOŚCI

Wiwa H.265MINI LED to tuner drugiej generacji, zgodny ze standardami DVB-T i DVB-T2, co oznacza, że wykorzystasz go do odbioru telewizji naziemnej bez zakłóceń. Wiwa H.265 MINI LED umożliwia dostęp do serwisowych funkcji i aplikacji adaptera Wiwa.

BEZPŁATNA TELEWIZJA

Oglądaj programy nadawane w najnowszej technologii H.265/HEVC, zapewniającej wysoką jakość obrazu i wsparcie dla materiałów w ultrawysokiej rozdzielczości. Kompatybilność z nowym standardem pozwala na bezpłatny dostęp do ulubionych programów przez długi czas.

POLSKIE KANAŁY

Dekoder Wiwa H.265 MINI LED wspiera kodowanie H.264 i MPEG-4 oraz nowe kodowanie H.265 / HEVC wykorzystywane przez cyfrową telewizję naziemną nadawaną na terenie Polski. Tym samym masz swobodny dostęp do kilkudziesięciu stacji telewizyjnych i oferty Telewizji Polskiej.

MULTIMEDIALNE MOŻLIWOŚCI

Zamień swój dekoder w uniwersalny odtwarzacz multimediów – urządzenie odczytuje m.in. pliki dźwiękowe MP3, ACC i M4A, nagrania AVI, MKV, Xvid, MP4, MOV i 3GP, jak również zdjęcia JPG, JPEG, BMP i PNG.

OBSŁUGA FULL HD

Podłącz dekoder do telewizora za pośrednictwem portu HDMI i przesyłaj szczegółowy, cyfrowy obraz w jakości Full HD. Wiwa H.265 MINI LED wspiera też rozdzielczości 1080i, 720p, 576p, umożliwiając wygodne oglądanie.

INTUICYJNE MENU

Steruj zaawansowanymi funkcjami dekodera, nie wstając z kanapy – bezprzewodowy pilot Memo Control zapewnia szybki dostęp do przydatnych funkcji, jak teletext czy przewodnik po kanałach. Nawigację ułatwia menu w języku polskim.

NAGRYWANIE PROGRAMÓW

Nie przegap programów informacyjnych, transmisji sportowych czy nowych odcinków ulubionego serialu – Wiwa H.265 MINI LED z wbudowaną nagrywarką PRV zarejestruje sygnał telewizji cyfrowej HD, zapisując go na zewnętrzny dysk twardy lub pendrive.

FILMY Z NAPISAMI

Oglądaj filmy z polskimi napisami zapisane na zewnętrznych nośnikach danych – dekoder bez problemu odczytuje znaki zapisane w plikach TXT, SRT, SUB, SSA, SMI lub wbudowane w nagrania MKV.

Podczerwień

Koniec ze stojącymi przy telewizorze dodatkowymi urządzeniami. Elementem widocznym, niezbędnym do wygodnego sterowania tunerem za pomocą pilota jest estetyczny i dyskretny odbiornik podczerwieni.

Wiwa H.265 MINI LED z bliska

1 PILOT MEMO CONTROL

Elegancki pilot z fluorescencyjnymi przyciskami zapewnia szybki dostęp do najważniejszych funkcji dekodera, w tym m.in. przewodnika po kanałach i nagrywania wybranych programów. Specjalna powłoka fluoryzująca sprawia, że klawisze są doskonale widoczne w ciemności.

2 ODBIORNIK IR

Włącz urządzenie, które jest z tyłu telewizora wpięte do portu HDMI i korzystaj z funkcji tunera za pomocą pilota MEMO CONTROL. Z przodu telewizora widoczny będzie tylko czujnik IR z diodą sygnalizującą pracę urządzenia.

3 WYŚWIETLACZ

Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz WHITE LED. Podczas odtwarzania telewizji wyświetla numer oglądanego programu TV, natomiast w trybie czuwania wyświetlana jest godzina. Widoczny jedynie z przodu telewizora.

4 ZŁĄCZE USB 2.0

Poza cyfrowym wyjściem HDMI dekoder został wyposażony w szybki interfejs USB do podłączenia anteny Wi-Fi, dysku twardego lub pendrive’a.

W opakowaniu Wiwa H.265 MINI

1. Instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną, numerem do serwisu i opisem realizacji gwarancji w przypadku pojawienia się wady sprzętu

2. Pilot Memo Control

3. Tuner

4. Przedłużacz HDMI

5. Kabel zasilania pod USB z możliwością podłączenia zewnętrznego nośnika USB lub anteny WiFi WIWA

6. Przejściówka do podłączenia anteny

7. Odbiornik IR

8. Wyświetlacz WHITE LED

Wiwa – marka godna zaufania

2 lata gwarancji

Producent rozwiązań do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

Telefoniczna pomoc techniczna w języku polskim

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku